O nás

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 1 Průměrně: 5]

Jsme firma s tradicí od roku 1991, původní náplní a hlavní činností byl dovoz produktů ze západních trhů a to právě především z Holandska kde žil jeden ze spoluzakladatelů původem Čech Petr Balcar, který otevřel tuto společnosti se svým nevlastním bratrem Bedřichem Kučerou a mojí matkou Janou Johanovskou právě v roce 1991, od kdy zde působím i já. Nicméně pan Balcar i pan Kučera již bohužel nejsou mezi námi a zdravotní stav mojí matky ji již neumožňuje pracovat. Nyní jsem tedy jediným majitelem a jednatelem já, spolu se slečnou Markétou Filařovou jsme firmu vedli něco přes 10 let jako
značkový obchod výrobce DYMO. Tuto činnost jsem ,ale v roce 2022 z více důvodů ukončil a v budoucnu se s novými kolegy chci věnovat ,především předávání profesionálních zkušeností pořádáním několikx typů výukových kurzů a dále nabízet různé služby.
Také hledám především externí spolupracovníky na OSVČ po celé ČR, kteří by mi pomohli rozšířit působnost společnosti po území celé republiky i rozšířit sortiment nabízených služeb našim zákazníkům.

Mám v úmyslu se také věnovat práci v mediálním prostoru což zatím dělám jako amatér a firma je pouze sponzorem, ale moje budou vize je i tuto činnost profesionalizovat.

S přáním hezkého dne a vizí další možné spolupráce s jakýmkoliv seriózním partnerem Jan Novák, majitel